Modelárčina je zábava! Je to úžasný koníček, ktorému som celkom prepadol, a ktorému venujem značnú časť svojho života a času. Začiatky siahajú ďaleko do detského veku, kedy mojou túžbou bolo stať sa vojenským pilotom, čo však nevyšlo, ale modelárčina mi ostala a verím, že aj ostane. Mojim cieľom je v tejto oblasti dosiahnuť maximálnu dokonalosť a čo najvačšie úspechy. Postupne hlavne v priebehu posledných 10.rokov som sa zoznámil s modelármi u nás doma ,ale aj v zahraničí a vzájomným „ hecovaním „ som sa nakoniec dopracoval k vzhľadu svojich modelov.


          Modelárčine sa venujem na profesionálnej úrovni. cialis pas cher Venujem maximálnu pozornosť povrchovému detailu a povrchovej úprave každého modelu. Snažím sa model vytvoriť tak, aby čo najviac zodpovedal realite.


           Aktívne sa zúčastňujem modelárskych výstav a suťaží, kde sa stretávam s kamarátmi zo Slovenska, ale aj zo zahraničia. Veď moje hobby je o zábave, dobrej nálade a o radosti z vykonanej práce a o radosti z toho, že niekto používa, alebo uplatňuje pri stavbe plastikových modelov moje skúsenosti, čo mi robí najvačšiu radosť. To je pre mňa signál, že idem tým správnym smerom.

        kunec


         

          Moje práce sú zamerané na všetko. Zavisí to od toho, čo ma momentálne nadchne. Staviam lietadlá a techniku modernu, ale venujem sa aj obdobiu druhej svetovej vojny, teda letectvu USA, nemeckej Luftwaffe, japonskému letectvu a tak isto aj vojenskej technike uvedených krajín. Vačšinou si vyberám vzory k modelom z dobových, ale aj moderných fotografií. Staviam modely, ktoré su skutočnou zmenšeninou svojho veľkého vzoru a tak aby sa model, čo najvernejšie podobal skutočnosti.


            Takže modelárčine zdar a všetkých Vás pozývam do mojej galérie.


S pozdravom                                                                                          MUDr. Marcel Kunec